Jak jsem se stal masérem – 5. část.

Krční páteř se dala do pořádku, a já se asi po půl roce mohl vrátit do práce. Pracoval jsem asi čtrnáct dní. Najednou mi zavolal jeden z mých nej kamarádů a udělal mi parádní nabídku. Hale kámo poslouchej, u nás v práci končí jedna kolegyně, a tak jsem si řekl, jestli bys nechtěl k nám. Já jsem mu na to kývnul, a dohodl si pohovor s mojí budoucí šéfovou.

Pohovor dopadl výborně a velice mě potěšila jedna věc. Moje budoucí šéfová je naprosto bezvadná, a absolutně na pohodu. V lázních jsem to doklepal do konce, a hned 1. září 2015 jsem nastoupil do mé druhé práce, ve které jsem byl až do října 2023.

Mojí novou prací jsem byl naprosto uchvácen. Lepší pracovní doba, lepší podmínky a hlavně lepší plat. Rychle jsem se začlenil mezi ostatní a získával nové klienty. Už žádní nabručení a nepříjemní lidé. Do mé nové práce chodili lidé, kterým šlo hlavně o masáž a byli absolutně v pohodě. Velkým plusem bylo i to, že nám firma platila masérské školení a kurzy, což v lázních neexistovalo. Hodně jsem si oblíbil i výjezdy do firem. Obrovským benefitem je i to, že před prací se nachází velký trávník, kde se naši čtyřnozí přátelé mohli vyvenčit a vydovádět. Za teplých letních dnů jsme tam o pauzách sedávali i mi.