O handicapu – vtipy.

I handicapovaní lidé mají rádi humor.

Tato kapitola bude taková odpočinková. Že si řekneme pár vtipů o slepcích. Každý slepec ví, že je občas dobré si ze sebe udělat legraci a nebrat ten život tak vážně. Doufám tedy, že vám vykouzlím úsměv na tváři.

Víte, jak způsobit slepci klaustrofobii? Dáte mu jeho bílou hůl do kbelíku. Víte proč slepci neradi skáčou s padákem? No, protože by se jim pozvracel vodící pes. Zakalíme uvidíme. Sakra, mi nic nevidíme. Co řekne slepec, když mu dáte do ruky struhadlo? Tedy takovou kravinu jsem už dlouho nečetl. Proč mají slepé děti rádi makové rohlíky? Protože na každém z nich je jiná pohádka. Baví se dvě lehké ženy ve sprše a jedna povídá té druhé. Prosím tě, proč máš na zadku ty pupínky? To nejsou pupínky. To je ceník pro slepé. Do obchodu přijde pán s vodícím psem. Najednou vezme toho vodícího psa za ocas a začne s ním točit nad hlavou. Najednou vyběhne vyděšená prodavačka a ptá se. Prosím vás, co to s tím psem děláte? No co, odpoví ten člověk. Koukám se po slevách.

Do letadla vejdou dva pánové. Černé brýle, bílé hole a vede je vodící pes. Oba zapadnou do pilotní kabiny. Cestující si říkají. To je nějaká legrace? Nebo nějaká recese? Motory letadla začnou vrčet a letadlo se pomaloučku začne rozjíždět. Lidi už se potichu modlí. Letadlo zrychluje a zrychluje. Lidé už se modlí nahlas, a v tom se letadlo dostalo na konec ranveje, a to už vypukla panika. Už se blíží konec, lidi začnou křičet a letadlo se nádherně vznese a letí. V kokpitu říká pilot pobočníkovi. Člověče, já se vždycky tak bojím, že ty lidi nezařvou.

Na přechodu pro chodce, přejela tatra důchodce. Černé brýle, bílá hůl. Byl to blbec, neuhnul.

Takových to vtipů, fórů a kameňáků je ještě spousta. Vypsat je zde všechny, tak bych tu byl do zítřka. Já si myslím, že to pro ukázku stačí. Nikdy prosím ale žádné fórky na handicapovaném neprovádějte. Vy nemůžete vědět, jak ten dotyčný zareaguje. Nedivte se tomu, když vám nevidomí řekne, že vás rád vidí. Proč a jak to je si vysvětlíme v některé z dalších kapitol. Já preferuji spíše toto. Rád si dělám srandu s někým, a ne z někoho.