Rezervace

Jak si objednat masáž online?
Chcete si objednat masáž jednoduše a rychle? S novým rezervačním systémem Reservio je to naprosto snadné. Zde je návod na rychlou rezervaci: Na začátek chci ještě upozornit, že telefonická rezervace bude stále dostupná. Online rezervace je jen další způsob, jak se ke mně objednat.

Krok 1: Začátek rezervace

Na webových stránkách www.masazesimek.cz, najdete tlačítko „Vytvořit rezervaci“. Po kliknutí na něj se dostanete na můj profil v Reservio. Zde najdete informace o masérně a tlačítko „Rezervovat termín“.

Krok 2: Výběr masáže

Po kliknutí na „Rezervovat termín“ se zobrazí seznam nabízených masáží. Vyberte si masáž, kterou chcete, a pokračujte na výběr datumu a času.

Krok 3: Vyplnění osobních údajů

Poté vyplňte své jméno, příjmení a e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné pro dokončení rezervace. Pokud máte účet na Reservio, můžete se přihlásit. Dále vyberte způsob platby a případně napište poznámku ohledně masáže.

Krok 4: Souhlas s pravidly ochrany soukromí
Zaškrtněte pole, abyste souhlasili s pravidly ochrany soukromí. Bez tohoto souhlasu nelze rezervaci dokončit. Pokud chcete, můžete také souhlasit se zasíláním marketingových oznámení.

Krok 5: Dokončení rezervace
Poté klikněte na tlačítko „Rezervovat“. Pokud jste zvolili platbu online kartou, budete moci platbu provést bezpečně. Platební brána je důvěryhodná a vaše údaje jsou v bezpečí. Po dokončení rezervace obdržíte potvrzení a můžete si založit účet na Reservio pro lepší přehled o svých rezervacích.
Já, Reservio a ani platební brána neuchováváme vaše platební údaje.

Výhody rezervace přes Reservio:
• Upozornění na masáž a přehled o rezervacích
• Žádná potřeba psát si rezervace
• Připomenutí o nadcházející masáži

Doufám, že vám tento návod pomůže. Pokud máte dotazy, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na vás v mojí masérně!